Hakkımızda

Bir anne olarak emzirme döneminin en keyifli ve en zor anlarını yaşadım. Bu zamanlarda ihtiyacım olan en önemli şeylerden birisi bebeğimi her yerde, stres yaşamadan ve özgürce emzirebileceğim bir örtü olmuştur. Banndu bu sayede ortaya çıktı.

Bir çok annenin dışarıya çıktıklarında gizli saklı yerler araması, bebek odalarının önünde ağlayan bebekleriyle onları emzirebilmek için sırada beklemeleri ve hatta tuvaletlerde bebeklerini emzirmeye çalışmaları büyük bir haksızlık. Hepsini yaşamış bir anneyim. Emzirme dönemi boyunca evlerinden dışarıya çıkamayan, çıksa bile bu sorunları aşmakta zorluk yaşayan anneler için üretiyoruz Banndu’yu.

Banndu 2014 yılından beri anneler için emzirme örtüsü ve emzirme pançosu tasarlamakta ve üretmektedir. Şu anda üç modelimizle; Banndu Klasik , Banndu Milky ve şimdi Banndu Easy ile annelerimizin yükünü hafifletmeye çalışıyoruz. Yeni tasarımlarımızla da anne ve bebeklerini buluşturmak için sabırsızlanıyorum. Biliyorum ki; emzirmek ne kadar kolaylaşırsa annelerimiz daha uzun dönem emzirecekler bebeklerini.

Sevgilerimle

Aylin Toklutepe

banndu.com kurucu / A ve B Dış Ticaret Ltd. Şti. kurucu ortağı

Bizi instagram‘da ve facebook‘da takip etmek isterseniz sizi bekliyor olacağız.

      İndirimler&Yenilikler