Bizden Bahsedenler

 • Selin Yüzbaş “Miniğimle Yaşam”

  Koza TV’de anne ve bebeklere yönelik harika bir program yapan Selin Yüzbaş kendi YouTube kanalında Banndu’dan bahsetti. Banndu ile bebeğinizi her yerde ne kadar rahat emzirebileceğinizi görmek için Selin Yüzbaş’ın videosunu izleyebilirsiniz.

  BANNDU
 • O Bir Anne

  Bebeğini uzun dönem emzirebilmiş bir anne, Müge Özçakır. Harika bilgilerle bezenmiş bloğunda Banndu’dan bahsetti. Yazıdan bir bölüm; “Arya Kızı büyütürken ne zaman isterse emzirebilmek adına bir emzirme önlüğü dikmişti annem bana.. Boyun kısmına kalınca tela koymuştu ki, o emerken yukarıdan onu izleyebileyim diye.. Tabi neredeyse 7-8 sene önceydi bu durumlar… Şimdi ise annelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış pratik ve şık emzirme önlükleri çıktı. Sizi bunlardan biri ile tanıştıracağım. Banndu emzirme pançosu…” Yazının tamamını buradan okuyabilirsiniz.

  BANNDU
 • Çocuklu Seyahat

  Banndu® çok amaçlı kullanıma sahip emzirme pançoları Çocuklu Seyahat‘te, bebeğiyle seyahat eden anneler için en rahat emzirme önlüğü olarak yer aldı. Yazıdan bir bölüm ; “Emzirme önlüğü konusunda en rahat edebileceğiniz ürün kesinlikle Banndu Emzirme Pançosu. Hamileliğinizden itibaren kullanabileceğiniz bu ürünü uçak seyahatlerinizde kıyafet olarak giyebiliyorsunuz. Hem rahat bir yolculuk geçiriyor hem de bebeğinizi istediği zaman emzirebiliyorsunuz. Diğer emzirme önlüklerinden en önemli farkı ise vücudun tamamını kapatıyor olması. Günlük yaşantımızda ve seyahatlerimizde en kullanışlı ürünümüz.” Yazının tamamını buradan okuyabilirsiniz.

  BANNDU

İndirimler&Yenilikler