Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular

Emzirme Pançoları

 • Banndu’nun diğer emzirme örtüleriyle farkı nedir?

  Banndu emzirme pançoları hem önünüzü, hem sırtınızı, hem de yan bölgelerinizi bebeğinizi emzirirken tam anlamıyla örtmenizi sağlar. Diğer emzirme örtüleri sadece önünüzü örtmenize yardımcı olur. Banndu ile sırtınız ve yan bölgeleriniz görünecek veya açılacak endişesi yaşamazsınız. Banndu çok fonksiyonlu bir emzirme pançosudur. Banndu aynı zamanda ana kucağı örtüsü, bebek puseti örtüsü, şık bir giysi ve fular olarak  kullanılır. Yaka genişliği sayesinde bebeğinizi rahatça görebilirsiniz. Banndu, orjinal tasarımıyla bebeğiniz büyüse de heryerde rahatça emzirebilmeniz için üretilmiştir.

 • Banndu emzirme pançoları nerede üretiliyor?

  Emzirme pançolarımız Türkiye’de üretilmektedir. Emzirme pançolarımızın kumaşları da Türkiye de üretilmektedir.

 • Banndu Emzirme Pançoları nasıl bir kumaştan üretiliyor?

  Banndu Klasik emzirme pançolarımız %100 pamuklu, nefes alabilen bir yapıya sahip sağlıklı kumaşlardan üretilmektedir. Banndu Milky emzirme pançolarımız ise, içeriği %95 pamuk, %5 elastan ve %95 viskon %5 elastan olan doğal, sağlıklı kumaşlardan üretilmektedir.Kumaşlarımız yerli üretimdir. Kumaşlarımız Oeko-Tex Standart 100 sertifikasına sahiptir. Nefes alan yapısı sayesinde emzirme esnasında bebeğiniz rahat eder, terlemez ve havasız kalmaz.

 • Banndu emzirme pançosu alırsam, emzirme kıyafetine ihtiyacım olur mu?

  Kesinlikle hayır. Emzirme pançolarımız emzirme esnasında anne ve bebeğe %100 mahremiyet sağlar. Sadece ön tarafı değil aynı zamanda yanları ve arkası da kapalı olduğu için annenin hiç bir yeri görülmez. Bu sayede anne stres yaşamadan dilediği her yerde ve şartta bebeğini huzur içinde emzirebilir.

Güvenlik

 • Güvenlik

  Banndu pançonuz ile bebeğinizi emzirirken bebeğinizi gözleyiniz. Banndu emzirme pançonuzun yakası bebeğinizi görebileceğiniz genişliktedir. Dilerseniz çıt çıtlarını açarak bu genişliği ayarlayabilirsiniz.

  Banndu emzirme pançosunu ana kucağı veya bebek arabası örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Bu durumda her bebek ürününde olduğu gibi Banndu emzirme pançonuzu kullanırken bebeğinizin güvenliği açısından bebeğinizi ana kucağında veya bebek arabasında gözetimsiz bırakmayınız.

  Ana kucağı, araba koltuğuna veya aparatlarına takılı ya da bağlı iken Banndu emzirme pançonuzu çıkartınız ve ana kucağı örtüsü olarak kullanmayınız.

  Bebeğinizin yüzünü Banndu emzirme pançosu ile örtmeyiniz.

  Banndu emzirme pançonuzu ısı ve açık ateş kaynaklarından uzak tutunuz.

   

   

İade

 • İade Politikası

  İade etmek istediğinizi ürününüzü, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün teslim aldığınız gibi giyilmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış, zarar görmemiş olmalıdır. İade yaptığınız ürünle ilgili kargo masrafları tarafımızdan karşılanmaz, bu masraflar ürünü iade eden kişiye aittir. Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğinizde bizimle [email protected] e-posta adresinden iletişime geçmenizi rica ederiz. İade etmek istediğiniz ürün elimize geçtiğinde iade prosedürü başlar. Ve iade prosedürü tamamlandığında prosedürün tamamlandığına dair size bir e-posta göndeririz. Eğer ürünü satın alırken havale/eft yöntemini kullandıysanız ürünü satın aldığınızda ödediğiniz ücret, ürünü satın alırken ödediğiniz kargo ücreti hariç, bize e-posta yoluyla bildirdiğiniz banka hesabınıza yatırılır. Kredi kartı ya da banka kartı kullandıysanız, iade ücreti, ürünü satın alırken ödediğiniz kargo ücreti hariç, işlem yaptığınız karta iade edilir. İade ücretinin sizin banka hesabınıza geçme süresi çalıştığınız bankanın işlem süreçlerinin uzunluğuyla orantılıdır.

  İade Adresi

  Tarik-i Has Sokak Beyaz Saray Apartmanı

  Apartman No. 9 Daire. 18

  Kadıköy Üst Bostancı

  İstanbul – Türkiye

Ödeme ve Teslimat

 • Siparişimi verdim, ürün ne zaman teslim edilir?

  Verdiğiniz siparişler ertesi iş günü kargoya verilir. Üye olduğunuz taktirde siparişinizin kargoya verilene kadar geçirdiği aşamaları takip edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz bu bilgiler size e-posta yoluyla bildirilmektedir.

 • Ödemeyi nasıl yapabilirim?

  Banndu.com’dan yaptığınız alışverişlerde kredi kartı, banka kartı,  havale, eft veya kapıda nakit ödeme seçeneklerini kullanarak güvenli ödeme yapabilirsiniz. Eğer havale ya da eft yöntemini tercih ederseniz siparişinizi verdikten sonra ödeme sayfasını onayladığınızda banka hesap bilgilerimizi göreceğiniz bir sayfa gelecektir. Bu sayfadaki banka hesap bilgilerini lütfen kaydedin. Siparişiniz ödeme onaylandıktan sonra işleme alınmaktadır. Siparişiniz, ödemeniz onaylanmadan kargoya verilmez. Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz sipariş tarihinden itibaren en geç 24 saat içinde kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde size e-posta yoluyla bilgi verilmektedir.

İndirimler&Yenilikler